Naše tipy, cestování, zábava i hry

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Vlajky amerických států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nebraska, Jižní Karolína, Tennessee, Missouri, Severní Karolína, Oklahoma, Kentucky, Pensylvánie, Texas, Rhode Island, Nevada, Aljaška, Oregon, Virginie, Indiana, Minnesota, Montana, Wyoming, Colorado, Arkansas, Delaware, Iowa, Connecticut, Illinois, Wisconsin, Georgie atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, firmy a společnosti, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, státy usa, politické strany a hnutí, týmy NHL, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, měny apod.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Klíčová slova: Obrázky vlajek měst ČR, webovky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, počítače, Omalovánka Velikonoce k vytisknutí, H, M, Online životopisy, biografie slavných osobností, Proxy server, Biografie známých osobností, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, doporučujeme, zdarma

Počítačové tapety pro Windows - full HD wallpapers na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Počítačové tapety pro Windows. jsou vhodná pro obrazovka počítače, phablet, notebook, ultrabook, PC, smartphone, tablet, monitor, počítač, mobilní telefon, displej a pro operační systémy Windows XP, Linux Mint, Slackware, Linux Xubuntu, Microsoft Windows Vista, Android, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Windows 95, Chrome OS, Mac. PC tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: nature - příroda, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, zvířata, hmyz a pavouci, květiny, free wallpapers, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, fraktály, vesmír, kosmos, motorky, Formule 1, ptáci. Zvolte si z rozměrů 1152x768, 393x786, 2560x1600, 1800x1440, 1080x1800, 1920x1080, 1600x1200, 1280x960, 412x846, Full HD 1080x1920, 1200x1920, 1152x1920, 1280x768, 4800x1200, 375x812, 360x760 atd.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Informace, cestování, zábava i hry

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Postřehové, Logické, Karetní hry, Akční hry, Bojové gamesy, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Keywords:Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online adventní magazín, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Městské a obecní prapory obcí ČR, Barevná vajíčka na obrázku, Online adventní magazín, pro děti, Webové html5 hry zdarma, Arizona Coyotes, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, multimédia, Vlajky amerických států USA

Členské země americké federace

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Mississippi, Ohio, Nebraska, New York, Iowa, Virginie, Oklahoma, Washington, Jižní Dakota, Florida, Nové Mexiko, Kentucky, Arizona, Illinois, Vermont, Montana, Louisiana, Wyoming, Rhode Island, Utah, Maine, Arkansas, Wisconsin, Missouri, Kalifornie, Jižní Karolína atd.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hudba, věda, sport, symboly, zelenina, hmyz, stavby, přístroje, květiny, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, láska, náboženství, nápoje, rostliny, zvířata, ovoce, ptáci, muži, halloween, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent atd.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: okresy České republiky, geocaching, měny, hudební zkratky, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, státy usa, mezinárodní organizace, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, země EU, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Klíčová slova: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, internet, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Obrázek zelené vajíčko, K, Hry pro kluky, kuriozity, Celebrita Drew Barrymore, č, zeměpis, Obrázky ke stažení, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí atd.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online IQ testy zdarma atd.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom zkuste Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Plzeň, Vosí hnízda, Lindt, Jarmark, Třásně, Osvětlení, Obrazovka, Vánoční ozdoby, Šišky, Papírové ozdoby, Milka, Keramika, Vídeňský punč, Adventní kalendář, Film, Atmosféra, Tapeta, Anděl, Jedle, Jesličky, Vánoční dekorace, Tablet, Linux, Osvětlení do oken, Borovice, Strom, Vídeň, Hostina, Monitor, Kinder, Vánoční koledy apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Klíčová slova: cestování, Počítačové tapety pro Windows, výukové pomůcky, Catherine Zeta-Jones, Nejlepší zeměpisné kvízy, Přehled zkratek a akronymů, F, Velikonoční pozadí na plochu s králíčkem, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, linky, zajímavosti

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: zločin a právo, filozofie, psychologie, materiály, různé, bankovnictví, kultura, politika, náboženství a křesťanství, internet, lékařství a medicína, školství, fyzika, hardware, stavebnictví, účetnictví, sport, počítače, matematika, příroda, technika, věda, nemoce, nástroje atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Naleznete zde Pro dívky, Bojové hry, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Adventury, Stolní a deskové hry, Strategie, Závody aut, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Logické hry, Střílečky a tak dále.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak se podívejte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Pokrmy, Drážďany, Květiny, Zima, Vánoční svařák, Santa Claus, Staroměstské náměstí, Kinder, Windows, Pro děti, Přání, Vánoce, Linux, Bramborový salát, Jídlo, Vánoční dekorace, Vánoční koule, Silvestr, Adventní věnec, Ježíšek, Atmosféra, Svíčky, Cesmína, Rumové řezy, Keramický adventní věnec, Sněhulák, Láska nebeská, Pastýř, Perníčky, Korálky, Mrazík apod.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, Kliparty zdarma ke stažení, zadarmo, zábava, humor, Velikonoční sms přáníčko Krásné Velikonoce, F, Stručný encyklopedický slovník, Kliparty pro Office, Hry pro nejmenší online, Nejlepší online hry zdarma, Tapety na plochu PC, Tapety na plochu auta, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Sbalený prodavač: Jak teplouši balí prodavače? Tak dlouho přebírají zboží, až se sám nabídne: „Můžu vám pomoci?”

Sejdou se zvířátka na poradě. Hroch povídá: "Zítra pojedeme na výlet." Žába po něm opakuje: "Zítra pojedeme na výlet." Hroch pokračuje: "Sraz bude v 7:30 u lesa." Žába po něm zase opakuje: "Sraz je v 7:30 u lesa." Hroch povídá: "A ta zelená čůza zůstane doma." A žába si povzdychne: "Chudák krokodýl, ten se tak těšil."

Dostaneš to jen přes mojí mrtvolu.

Další odkazy:

Julia Stiles
Sexy Milla Jovovich
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Velikonoční mazanec
Gibraltar
Doporučené internetové odkazy
Textová velikonoční blahopřání
Odkazy na zajímavé weby
Sexy Kate Winslet
Tipy na zajímavé weby
Biografie slavných osobností
Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Profesionální klub ledního hokeje Vancouver Canucks
Zhang Ziyi

Děkujeme vám za vaši návštěvu.