Tipy na zajímavé weby

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Náš tip

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Vermont, Wyoming, Indiana, Aljaška, Alabama, Ohio, Oklahoma, Severní Dakota, Jižní Karolína, Iowa, Massachusetts, Colorado, Nové Mexiko, Louisiana, Minnesota, Texas, Maine, Kentucky, Kalifornie, Wisconsin, Severní Karolína, Illinois, Connecticut, Arizona, Washington, Tennessee atd.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, čím zobrazit, jak vytvořit, jak převést, v čem upravit, jak konvertovat, v čem spustit, jak importovat, jak spustit, kterak editovat, jak otevřít soubory následujících typů: konfigurační soubory, hudební audio soubory, dokumenty, komprimace dat, video soubory, spustitelné soubory, internet a web, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, obrazy disků, písma, fonty apod.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Klíčová slova: webové stránky, A, weby, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám, zajímavosti, humor, odkazy, Tara Reid, zábava, Členské země americké federace, R, kuriozity

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Internet, síť

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj apod.

Keywords:hyperlinky, odkaz, tipy, Dopravní značky, Obrázek Blondýna, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Přehled formátů souborů, URL, Open format, info, Prapory českých měst, F

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, žurnalisté a novináři, věda, profese a zaměstnání, školství a vzdělávání, filozofie, zločin a právo, křesťanství, podnikání a podnikatelé, mytologie, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, národnost, umělci a umění, politici, fikce a fantasy, poruchy, státní správa, přezdívky, vlastnosti, lékařství, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Free game online hry

Příznivcům PC her doporučujeme free game online hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Závody aut, Hry pro dva hráče, Akční hry, Hry pro děti, Karetní hry, Pro dívky, Strategie, Bojové hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Logické hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Postřehové hry, Relaxační hry a tak dále.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Doporučené odkazy

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, zdarma, Pozadí na PC ke stažení, Celebrita Holly Valance, Americké federální vlajky, Superhry a hry online zdarma, pro děti, Obrázky k vybarvení, Super online kvízy, Adventní magazín, cestování, Online životopisy, biografie

Pozadí na PC ke stažení - obrázky na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na PC ke stažení. jsou vhodná pro PC, obrazovka počítače, počítač, mobilní telefon, smartphone, ultrabook, mobil, monitor, notebook, phablet, displej a pro operační systémy OSX, Windows XP, Windows 95, Linux Fedora, Lubuntu, Windows Server 2012, FreeBSD, Linux Ubuntu, Slackware, macOS, Microsoft Windows 8. Nejlepší pozadí na plochu zdarma z kategorií Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, rostliny, dopravní prostředky, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, auta, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, sportovní pozadí, květiny, kytky, letadla, noční města, operační systémy, Windows, budovy a stavby, voda a bubliny, psi a štěňátka. Zvolit si můžete rozměry 1600x900, 2160x3840, 412x846, 1920x1280, 1280x1024, 1080x1800, 1152x768, 640x480, 1600x1200, 360x640, 1280x854, 2048x1080, 1366x1024, Full HD 1080x1920, 2048x1536, 1536x864 atd.

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Ústecký kraj apod.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako země EU, státy usa, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, geocaching, týmy NHL, mezinárodní organizace, měny, úřady a ministerstva, hudební zkratky, obecné zkratky, mezinárodní organizace apod.

Síť

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Super online flash hry

Běžte na super online flash hry. Mj. na webu naleznete Sportovní, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Akční hry, Postřehové, Logické, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Adventní magazín - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Text, Silvestr, Borovice, Striezelmarkt, Zima, Santa, Německy, Písnička, Vánoční stromek, Anglicky, Štědrý večer, K Tisku, Vánoční svícen, Windows, Vosí hnízda, Vánoční kaktus, Kavkazská jedle, Špalda, Vánoční koule, Rumové řezy, Schleich, Alkoholový kalendář, Sněhová vločka, Adventní věnec, Milka, Přáníčko, Papírový vánoční stromek, Vídeňský punč, Jídlo, Osvětlení do oken, Tablet apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: věda, český jazyk, kultura, psychologie, příroda, software, matematika, počítače, bankovnictví, literatura, různé, jídlo, internet, fyzika, politika, nástroje, náboženství a křesťanství, technika, cestování, nemoce, hardware, chemie, zkratky, účetnictví atd.

Klíčová slova: K, počítače, Super online flash hry, La pornographie sexuelle a caractere sexuel France, multimédia, Dopravní značky, zadarmo, Vlajka Kajmanských ostrovů, Nejhranější hry online, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, internet

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Státní prapory všech zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech zemí. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země Severní Ameriky, země východní Asie, země jižní Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí atd.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

World wide web, internet

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, Databáze osobností Kdo je to?, Online hry pro děti zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, Prapory regionů a království, Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky, Online geografické testy zdarma bez registrace, Online web Hry zdarma bez registrace, zdroje informací, Online adventní magazín, Online životopisy, biografie, linky, Athletic Bilbao club, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Paradox Facebboku: Kdyby byl Facebook škola, dostali bychom certifikát za výbornou docházku.

Blondýna jedoucí v Peugeotu bručí nad splasklou pneumatikou: "Neřádi mi dali u té pumpy zkažený vzduch."

Můj penis ve skutečnosti už jednou v Guinnessově knize rekordu byl. Bohužel to opravdu nakrklo knihovnici, která mě z knihovny hned vyhodila.

Další odkazy:

Country flags
Nicole Kidman
Tipy na zajímavé weby
Zlatan Ibrahimović
Tým NHL Florida Panthers
Naše tipy na zajímavé stránky
Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava
Zajímavé webové stránky
Obrázek Lékařka
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Tapety, wallpapery na plochu PC
Biografie Jessica Alba
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Texas hold’em poker En ligne, regles, paris, jouer
Celebrity Jenny Mc Carthy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.