Zajímavé odkazy, inspirace pro volný čas

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, geocaching, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, měny, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, vojenské hodnosti, státy usa, obecné zkratky, politické strany a hnutí apod.

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Střílečky, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Logické, Bojové online gamesy, Karetní, Závodní, parkování - parkovačky, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry a podobně.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Naleznete zde cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení apod.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Klíčová slova: pro děti, Seznam zkratek a akronymů, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Obrázek Rozesmátá blondýna, odkaz, č, PC tapety pro Windows, Internet prostitution, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, info, Nejhranější online testy a kvízy, zdarma

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Prezident, Obchodník, Císař, Lord, Češi, Diplomat, Architekt, Faraon, Čeští králové, Hejtman, Překladatel, Sci-fi, Malíř, Hudba, Florida Panthers, Olympiáda, Vojevůdce, Atentát, Textař, Hokej, Rétorika, Básník, Dallas Stars, Dabérka, Zlatý slavík, Archivář, Továrník, Kladno, Vrah, Politik, Mluvčí, Miliardář, Rakušan, Pittsburgh Penguins, Královna, Podnikatel apod.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, měny, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, týmy NHL, mezinárodní organizace, geocaching, země EU, hudební zkratky, vojenské hodnosti, firmy a společnosti apod.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Super online flash hry

Všem hráčům doporučujeme super online flash hry. Naleznete zde Logické, Akční hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Karetní hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Sportovní a tak podobně.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Keywords:Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Světové vlajky, Přehled přípon a koncovek souborů, školství, Arsenal Football England, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Kliparty pro Office, webovky, Omalovánky zdarma, doporučujeme, URL, A

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako mapy, rostliny, dopravní prostředky, ovoce, hudba, nástroje a přístroje, hmyz, květiny, ptáci, náboženství, sport, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty, osobnosti a lidé, nápoje, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, stavby, ženy a dívky, láska, auta, jídlo a nápoje, zelenina atd.

Online vánoční magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Pak zkuste Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií adventní všehochuť, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ostrava, Lindt, Vídeňský punč, Sám doma, Keramický adventní věnec, Kinder, Tichá noc, Kameňák, Ohňostroj, Osvětlení, Husarské knoflíky, Nový rok, Smrk, Borovice, Květiny, Ježíšek, Blahopřání, Vánoční hvězda, Jesličky, Film, Jezulátko, Striezelmarkt, Tiskárna, K Vytisknutí, Píseň, Třásně, Adventní kalendář, Bramborový salát, Vánoční stromek, Vánoční stromeček, Bůh apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: věda, umělci a umění, osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, státní správa, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, sportovci a sportovkyně, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, mytologie, Spisovatelé a básníci, školství a vzdělávání, nadpřirozené osoby, křesťanství, poruchy, přezdívky, lékařství, profese a zaměstnání, politici, filozofie, podnikání a podnikatelé, politika, psychologie atd.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země jižní Asie, země východní Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země střední Asie apod.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Klíčová slova: hyperlinky, tipy, humor, Der Futbol Club Barcelona, Dopravní značení, K, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Profesionální klub ledního hokeje Vancouver Canucks, M, Online zeměpisné testy zdarma, Seznam vlajek amerických států, Stručný slovník pojmů a termínů

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Online zeměpisné testy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online zeměpisné testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako jídlo, politika, nemoce, zločin a právo, sport, různé, zkratky, hardware, bankovnictví, věda, chemie, nástroje, materiály, náboženství a křesťanství, školství, internet, český jazyk, literatura, počítače, latina, software, stavebnictví, kultura, filozofie atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, polských vojvodství atd.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Klíčová slova: V, Seznam souborových přípon, zadarmo, Stud poker, Razz, Caribbean, Mexican, webové stránky, Dopravní značení, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Sexy Naomi Campbell, V, Online hry zdarma, zábava

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, dopravní zařízení, výstražné značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení apod.

Informace, inspirace pro volný čas

Klíčová slova: Vlajky států obrázků, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Webové online hry zdarma, zeměpis, Online životopisy, biografie slavných osobností, Charlize Theron, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, kuriozity, Online vánoční magazín, počítače, pro dospělé, zajímavosti, Chelsea Football Club, 5

Několik fórů na závěr. Vtip V tunelu: Čtyři teplouši jsou v temném tunelu a jede vlak. Kolik teploušů je v prdeli? Ti dva, co jsou při tom nahoře.

Starej žid Roubíček vzal vnoučka do ZOO. Tak proházejí pavilony, prohlížejí si zvířátka, když se dostanou k pavilonu opic, kde si to právě opičák s opicí pěkně rozdávají. Vnouček si toho všimne první, a zakřičí: "Ježíšmarjá, dědo, támhle šukaj opice !" Dědu to hrozně rozčílí, dá vnoučkovi lepáka, a povídá : "To máš za to, jak mluvíš. Správný žid nikdy neříká Ježíšmarjá!

Hokejista se vrátí domů ze zápasu a zuří: „Dal jsem gól a ještě mě za to vyloučili do konce utkání!” „To snad není možné!” spráskne ruce žena. „A proč tě vůbec vyloučili?” „Protože jsem ten gól dal helmou rozhodčího, kterou jsem mu před tím shodou okolností hokejkou sestřelil s hlavy!”

Další odkazy:

Desktop computer wallpapers
Celebrita Lindsay Lohan
Naše tipy na zajímavé stránky
Texas hold’em poker Online, aturan, taruhan, bermain
Slot machine
Tipy na užitečné weby
Obrázky k svátku, texty k jmeninám
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Gratulace a přání
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Texas hold’em poker Online, pravidlá, stávkovanie, hra
Bangladesh
Partnerské internetové stránky
Sexy Beyoncé Knowles
Celebrita Amanda Bynes

Děkujeme vám za vaši návštěvu.